Idealny komputer do pracy 

Komputery wciąż cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli już pragniemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to o wiele lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są przede wszystkim o wiele bardziej wytrzymałe i wręcz mini PC będzie cudownie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. O ile więc nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (polecamy: fanless). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o wiele dłużej. 
Komputer, jednakowo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca złotych do wręcz dziesięciu lub piętnastu tysięcy złotych. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. Jeżeli już niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące zł (polecamy: Intel Core i3). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł doskonale sprawdzą się dla osób, które chcą wyłącznie przeglądać witryny internetowe, sprawdzać własne media społecznościowe , a dodatkowo oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze oczekiwania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie witryny internetowe. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto być świadomym wybierając rewelacyjny dla siebie model. 

Zobacz także: niskobudżetowe komputery.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>