Idealny komputer do pracy 

Komputery nadal cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom z całą pewnością nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli już pragniemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to o wiele lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są głównie o sporo bardziej wytrzymałe i nawet mini PC będzie pięknie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeśli zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (polecamy: pasywne komputery). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o sporo dłużej. 
Komputer, tożsamo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca zł do dosłownie dziesięciu albo piętnastu tysięcy pln. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. O ile niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące złotych (zobacz również: Kaby Lake). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł perfekcyjnie sprawdzą się dla osób, które pragną tylko przeglądać strony www, sprawdzać własne social media oraz oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie szybko otwierał wszystkie strony www. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto pamiętać wybierając rewelacyjny dla siebie model. 

Sprawdź: Mini komputer.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>