Komputery wielomonitorowe 

Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że inwestowanie na giełdzie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Przewidywanie kursów akcji jest oczywiście możliwe, niemniej jednak wymaga wielkiej ilości wiedzy z zakresu analizy fundamentalnej , a ponadto technicznej. Prawdziwy gracz giełdowy zawsze będzie miał przed sobą kilka monitorów, dzięki którym będzie mógł na bieżąco kontrolować wszystkie notowania.

Jest to niebywale ważne w czasie ogłaszania bardzo wrażliwych i poważnych danych przez dane państwo, które mogą znacząco wpłynąć na kształtowanie się cen akcji danego dnia (warto zobaczyć: Mini Nettop). Największe zmiany na giełdzie , a dodatkowo na rynku walutowym wprowadza polityka pieniężna, dlatego grając na giełdzie trzeba w każdej sytuacji trzymać rękę na pulsie i znać wszystkie terminy publikacji najważniejszych danych.
Kontrolowanie kilku monitorów równocześnie nie jest wcale proste i będziecie potrzebowali specjalnego systemu. Kontrolery ścian wideo cudownie pomogą wam zarządzać wszystkimi waszymi monitorami (sprawdź tutaj: Intel Core i5). System ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem w gronie inwestorów i praktycznie obecoczywiście nie każdy szanujący się gracz giełdowy posiada go w swoim asortymencie. Komputery do ścian wideo pozwalają na szybkie kontrolowanie wszystkich sześciu monitorów znajdujących się na naszej ścianie, abyśmy mogli na bieżąco śledzić wszystkie dane giełdowe. W pewnych sytuacjach to właśnie sekundy są bardzo ważne przy ustalaniu bardzo ważnej decyzji dotyczącej zakupienia albo sprzedania danych akcji albo par walutowych. Warto zatem mieć świetnie skoordynowany system do obsługi wszystkich naszych monitorów.

Warto sprawdzić: video wall.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>