Miniaturowe, przenośne komputery 

W obecnych czasach stale powiększająca się ilość ludzi wytwarza swoje obowiązki służbowe też oprócz biurem. O ile posiadamy służbowego laptopa to po prostu zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to norma i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej okoliczności warto zainwestować własne środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można aktualnie zakupić za niecałe dwa tysiące, niemniej jednak także za ponad dziesięć tysięcy zł (dodatkowe informacje: fanless). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują bardzo wysokiej jakości sprzętu, by móc pograć w swoją ulubioną grę komputerową. O ile dla was komputer ma służyć wyłącznie i jedynie do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej zasadniczych modeli (zobacz także: DDR4). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych zadań, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili oraz obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej wykonywane czynności przez pracowników biurowych i bez problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie też zajmował mało miejsca, co zdecydowanie będzie sporym plusem, jeżeli już nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to nieznaczny i dość tani sprzęt, niemniej jednak spokojnie posłuży wam cudownie przez sporo lat. Komputery są o sporo bardziej trwałe, niż laptopy i średnio każdy komputer pięknie funkcjonuje prze osiem lub dziesięć lat. Po tym czasie będziecie na nieszczęście musieli zainwestować w nowy model.  

Źródło: Miniaturowy komputer.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>