Najlepsze i tanie komputery dostępne na rynku 

Komputery nadal cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom z całą pewnością nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli już chcemy mieć stacjonarny sprzęt  w swoim domu to znacznie lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są głównie o sporo bardziej wytrzymałe i dosłownie mini PC będzie wspaniale funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeśli więc nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (więcej: bezwentylatorowe chłodzenie). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o sporo dłużej. 
Komputer, bardzo podobnie jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca pln do dosłownie dziesięciu albo piętnastu tysięcy zł. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. O ile niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące złotych (źródło: SSD). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł idealnie sprawdzą się dla osób, które pragną tylko przeglądać strony www, sprawdzać swoje media społecznościowe oraz oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie witryny internetowe. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto mieć na uwadze decydując się na idealny dla siebie model. 

Źródło informacji: niskobudżetowe komputery.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>