Prosty system do łatwego kontrolowania kilku monitorów 

Obecnie przy wielu zawodach potrzebne jest posiadanie niejednego, ale przynajmniej kilku dodatkowych monitorów. Takich zawodów jest w rzeczywistości wiele, architekci, graficy komputerowi, informatycy, czy maklerzy. Przy tych zawodach stworzenie stanowiska pracy składającego się co najmniej z sześciu monitorów to absolutna podstawa.

Niestety, niemniej jednak zbudowanie takiego stanowiska pracy nie jest wcale łatwe i wymaga dość dobrej organizacji. Nabycie wszystkich potrzebnych monitorów to nie wszystko, gdyż będziecie potrzebowali przetestowanego systemu, który pozwoli wam szybką obsługę wszystkich monitorów. Kontrolery ścian wideo doskonale się sprawdzą dla wszystkich osób, które na co dzień muszą obsługiwać dodatkowo, niż dwa monitory (źródło: procesory intel 7 generacji). To zgrabne urządzenie niesamowicie ułatwi wam wykonywanie codziennych zadań w pracy, a to jest wszak najważniejsze. 
Komputery do ścian wideo posiadają różnorodne wielkości oraz dodatkowo różnią się głównie jakością obrazu. Warto zatem się zastanowić, jakie gruntownie komputery są wam potrzebne do wykonywania codziennych zadań (więcej: Mini PC). Architekci , a dodatkowo graficy komputerowi zdecydowanie muszą zainwestować w wysokiej jakości sprzęt, gdyż w tym zawodach dobre odzwierciedlanie barw jest bajecznie ważne. W przypadku innych zawodów odzwierciedlenie kolorystyczne nie jest, aż tak istotne, dlatego można zainwestować w monitor, który posiada o wiele gorszą jakość obrazu. Kolejną bardzo istotną kwestią jest wielkość waszego monitora. Ściany wizyjne powinny składać się z kilku monitorów o tej samej wielkości. 

Zobacz również: komputery wielomonitorowe.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>